Firemní akce

Pokud hledáte ideální, klidné místo pro pořádání Vašich firemních akcí, jste na správném místě. Nabízíme zajištění všech Vašich firemních akcí jako jsou – porady, školení, semináře, prezentace, konference či jenom firemní neformální setkání. Vyjma ubytování, které je samozřejmostí, jsme Vám schopni nabídnout náš salonek s kapacitou 80 osob. Výhodou tohoto salonku je, že v blízkosti je umístěn kompletně vybavený bar a tudíž jsme schopni Vám zajistit jakékoliv občerstvení během Vaší akce zcela dle Vašich představ.

Pro obchodní schůzky či setkání máte u nás k dispozici další salonek s kapacitou 12 osob. Tento salonek je umístěn v prostorách restaurace, která se nachází v přízemí. Samozřejmostí je dostupná Wi-Fi síť zcela zdarma, jakož i možnost zapůjčení flipchartu, dataprojektoru za poplatek.

Pro Vaše účastníky jsme schopni zajistit kompletní stravování (obědy či večeře) v naší hotelové restauraci, která má kapacitu více než 100 míst.

Dále Vám můžeme nabídnou zajištění doprovodných akcí pro odpočinek a odreagování. Individuální prohlídka telčského zámku či podzemí, prohlídka historického náměstí s odborným výkladem, návštěva místního minipivovaru spojená s ochutnávkou pivních specialit či řízená degustace vín našeho dvorního dodavatele – vinařství Lekavý by Vám mohla nejen přijít vhod po náročném dni, ale i přinést další nevšední zážitky.

Pokud by jste potřebovali prostor s ještě větší kapacitou, jsme schopni Vám takový zajistit v prostorách našeho partnera, jímž je Univerzitní centrum Masarykovy univerzity (www.uct.muni.cz). Náš partner disponuje několika konferenčními sály, jež jsou plně vybaveny potřebnou technikou s kapacitou až 188 míst. Budova našeho partnera je vzdálena cca 100 m od našeho hotelu.

Hotel U Černého orla Telč

nám. Zachariáše z Hradce 7, 588 56 Telč, Česká republika

Recepce:

+420 567 243 222

+420 731 907 222

Recepce:

hotel@cernyorel.cz