Ohlasy zákazníků

Velmi si ceníme názorů a hodnocení našich hostů, jsou pro nás motivací do další práce. Rádi bychom se s Vámi podělili o některé vzkazy našich hotelových hostů.

Děkujeme za velmi příjemně prožitý pobyt. Děkujeme všem členům personálu. Bylo nám zde velmi pěkně a rádi budeme Váš hotel doporučovat.
Jeřábkovi

Děkujeme za krásné prožití dovolené. Jsou tu milí lidé, velmi ochotný a sympatický personál.
Jurovi

Děkujeme personálu hotelu za příjemný pobyt, včetně slečny Heleny (recepční).
Kolářovi

Děkujeme moc za velmi krásné prožití dovolené, nádherný pobyt, skvělý personál, obsluha perfektní. Strava velmi chutná, rádi se sem vrátíme.
Smetanovi

Dnes jsme u Vás večeřeli a moc nám chutnalo. S radostí jsem si všimla i dobré úrovně obsluhy. Těším se, že budeme mít brzy opět příležitost. P.S. Moc milá a ochotná byla i slečna v recepci hotelu. Vyšla nám vstříc s ubytováním, které bylo trochu komplikované, protože jsme přijeli dřív. Jinde mi vždy řeknou, že musíme počkat, ale u Vás to nebyl žádný problém.
Čelikovská

Dobrý večer, dnes jsme uzavřeli manželství v Telči. Svatební hostinu jsme pořádali zde. Byli jsme moc spokojeni, jednak s příjemným prostředím, příjemnou a přátelskou obsluhou a vynikající kuchyní. Věříme, že zde nejsme naposled. Všem můžem jen doporučit.
Novomanželé Mrázkovi

Děkujeme za milé přijetí. Bylo nám u Vás hezky. Do restaurace jsem chodil po schodech – nikoli stropem! Přeji Vše dobré.
Jan Hrušínský

Tak příjemný personál, ochotné a milé lidi jsme už dlouho nikde nepotkali. Díky úžasnému přístupu pana vedoucího i všech zaměstnanců to byl jeden z nejpříjemnějších výletů! Vše bylo krásně čisté a upravené jídlo bylo vynikající a opravdu vše bylo SUPER! Jste světová úroveň, což mohu po dlouholetém pobytu v zahraničí posoudit. Přejeme všechno dobré! Určitě zase přijedeme!
Kučerová

Naše několikadenní dovolená s pobytem ve Vašem hotelu byla velmi příjemná. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním i stravou. Personál v restauraci i recepci byl ochotný, vstřícný a příjemný. Úroveň Černého orla je velmi vysoká. Díky.
Navrátil

Pobyt v hotelu byl perfektně organizovaný, vynikající jídlo a Telč je nádherná. Rádi! Bychom se sem i do hotelu ještě letos vrátili.
Hájková

Děkujeme za příjemný pobyt ve Vašem hotelu. Byli jsme ubytovaní v útulném pokoji s nádherným výhledem na náměstí. Byli jsme potěšeni především milým a profesionálním přístupem paní v recepci.
Pospíšilík

Děkujeme a to vřele, měli jsme se vážně skvěle. Dobré jídlo ba i pití, na pokoji krásné žití. Personál úsměv na líci, pouze chválu můžem říci. Děkujem a 100x k tomu na viděnou někdy znovu.
Hradecká

Líbilo se nám tu moc! Útulný pokoj, krásný výhled na náměstí, milý personál, dobré jídlo. Celý pobyt proběhl k naší spokojenosti a byl umocněn nezapomenutelným zážitkem z 6-hodinové projížďky vozem Porsche Boxter. Půjčili jsme si ho od pana majitele. Vůz byl opravdu super a přístup p. majitele též – vlídné, přátelské chování, s ničím nebyl problém... Zkrátka – už se těšíme až se sem zase vrátíme.
Kašpar

Dnes odjíždíme a odvážíme si pěkné vzpomínky na pobyt, skvělý personál, který rád a ochotně dokázal vyhovět vždy našemu přání. Jsme nadmíru spokojeni a rádi se vrátíme.
Müllerová

Příjemný pobyt, dobrá kuchyňe, ochotný personál. Krásné výlety a ovšem Telč. Budeme rádi vzpomínat.
J. Karel

Hotel U Černého orla Telč

nám. Zachariáše z Hradce 7, 588 56 Telč, Česká republika

Recepce:

+420 567 243 222

+420 731 907 222

Recepce:

hotel@cernyorel.cz